Dzień psa ^^
Zdjęcia już praktycznie na koniec Dnia naszych kochanych psiaków, mam nadzieję, że będą Wam się podobały- w roli głównej moja Nelka :) Może tak jak ja zrobiliście małą sesję swoim czworonożnym przyjaciołom albo wpadł wam do głowy jeszcze lepszy pomysł, jeżeli chcecie podzielcie się tym w komentarzach! Pozdrawiam :D
Wow piękne zdjęcia :D
OdpowiedzUsuńniebioeski.blogspot.com
Pozdrawiam
Dzięki ;)
UsuńŚliczne zdjęcia :) Pozdrawiam: ) :)
OdpowiedzUsuńDziękuję, również pozdrawiam ;)
UsuńNo co do królowej to możemy podyskutować ;) Ale za to zdjęcie pierwsze jest świetne. Świetnie ją ujęłaś :)
OdpowiedzUsuńWłaśnie też nie byłam do końca pewna tego no ale tak wyszło :) Dziękuję bardzo ;)
UsuńPiekny kociak! Ma boskie futerko :)
OdpowiedzUsuńPozdrawiam
http://dookola-swiata-w-jeden-dzien.blogspot.ch/
Dziękuję za komentarz ;) Również pozdrawiam!
Usuń