Dzień psa ^^
Zdjęcia już praktycznie na koniec Dnia naszych kochanych psiaków, mam nadzieję, że będą Wam się podobały- w roli głównej moja Nelka :) Może tak jak ja zrobiliście małą sesję swoim czworonożnym przyjaciołom albo wpadł wam do głowy jeszcze lepszy pomysł, jeżeli chcecie podzielcie się tym w komentarzach! Pozdrawiam :D
jakie ładne zdjęcie, jakie kolory
OdpowiedzUsuńBardzo Piękne zdjęcia w pięknych kolorach jak z bajki idealny tytuł nic dodać nic ująć. Masz talent.i to widać.Pogłębiaj swoją pasję bo warto. Pozdrawiam Gorąco.
OdpowiedzUsuńPiękne zdjęcia. Duży talent. Może warto zrobić wystawę? Polecam firmę http://www.portaart.pl/, w której sam wywołuję i oprawiam swoje zdjęcia. :)
OdpowiedzUsuńNiezmiernie mi miło czytać taki pozytywny komentarz :) Nie jestem pewna czy moje zdjęcia są na tyle dobre żeby robić wystawę, może w niedalekiej przyszłości się uda :) Nie ukrywam, że bardzo bym chciała.
Usuń