Dzień psa ^^
Zdjęcia już praktycznie na koniec Dnia naszych kochanych psiaków, mam nadzieję, że będą Wam się podobały- w roli głównej moja Nelka :) Może tak jak ja zrobiliście małą sesję swoim czworonożnym przyjaciołom albo wpadł wam do głowy jeszcze lepszy pomysł, jeżeli chcecie podzielcie się tym w komentarzach! Pozdrawiam :D
Bardzo Ciekawe zdjęcia Pozdrawiam Pozdrawiam.
OdpowiedzUsuńMam wrażenie, że niektóre zdjęcia robisz trochę na siłę. Ale sama piszesz, że to początki. Kiedyś dojdziesz do swojej drogi w fotografii. ;)
OdpowiedzUsuńDziękuję bardzo za te słowa :) Bardzo lubię to co robię i myślę, że to jest bardzo ważne. Pozdrawiam serdecznie :)
UsuńTo bardzo dobrze, że lubisz. Miałem w życiu taki moment, że przestawałem lubić fotografowanie. To było w czasie, gdy dość sporo zleceń komercyjnych miałem. Wesela są naprawdę nudne i przewidywalne.
UsuńJak kiedyś byś chciała poasystować mi przy jakimś projekcie, to daj mi znać. Chętnie się podzielę wiedzą.
Z wielką przyjemnością chciałabym poasystowac, może w końcu zdobędę jakaś konkretna wiedzę :)
UsuńUważam że zdjęcia są rewelacyjne.
OdpowiedzUsuńJak dla mnie bardzo interesujący kadr :) Zresztą u mnie czerno-biała fotografia zawsze wywołuje uśmiech na twarzy, nie sposób jej się oprzeć ;)
OdpowiedzUsuń