Wystaw się w CSW - Toruń

Kolejny cel został osiągnięty! 
3-go marca po raz pierwszy miałam okazję zwiedzić Toruń oraz uczestniczyć w wystawie w Centrum Sztuki Współczesnej. Była to świetna okazja do obejrzenia przepięknych i inspirujących zdjęć niesamowitych artystów, amatorów, pasjonatów jak i profesjonalistów. Byłam bardzo zadowolona mogąc zobaczyć moje własne 2 zdjęcia na wystawie (wybrane spośród 6 wysłanych). Tak właściwie to dalej nie umiem w to uwierzyć! 

Zostałam laureatką ogólnopolskiego konkursu fotograficznego „Wystaw się w CSW”, którego organizatorem jest Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu.
Konkurs wpisał się na stałe w kalendarz wydarzeń organizowanych przez toruńskie CSW.  
Jest to wydarzenie, które ma na celu stworzenie niezależnym fotografom okazji do zaprezentowania własnej twórczości szerszej publiczności. To także inicjatywa, która ma dać uczestnikom możliwość dzielenia się swoją pasją, zachęcić ich do dalszego rozwijania artystycznych zainteresowań oraz stworzyć okazję spotkania się z osobami o podobnych zamiłowaniach.
W tym roku zgłosiło się 351 osób. Jury konkursu, Filip Ćwik i Sylwester Rozmiarek wybrało spośród nich 81 laureatów, których prace można będzie zobaczyć w marcu na wystawie w Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu. 

Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś moje zdjęcia znajdą swoje miejsce na niejednej wystawie :D
Warto podążać za swoimi marzeniami, one naprawdę się spełniają :)

Pozdrawiam Serdecznie


Komentarze

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za komentarz jaki po sobie zostawisz. Będzie mi bardzo miło jeżeli mnie zaobserwujesz lub/i jeszcze kiedyś odwiedzisz mój blog.
Serdecznie dziękuję i pozdrawiam :)

Popularne posty z tego bloga

London love; part 1

Katowice w obiektywie 2018